top of page

Catholic Daily Quotes

Public·76 members
Renat Shiryaev
Renat Shiryaev

Mafia Edycja OstatecznaMafia: Edycja ostateczna stanowi stworzony od podstaw remake oryginalnej gry, wykorzystujący nowe zasoby i opowiadający historię z pierwowzoru, która została jednak dodatkowo rozbudowana. Podobnie jak w oryginale, bohaterem jest Thomas Angelo[3], pierw taksówkarz, a następnie członek mafijnej rodziny Salierich, przemierzający miasto Lost Heaven. Gra oferować ma wyłącznie kampanię dla jednego gracza. W Edycji ostatecznej, po raz pierwszy w serii, wprowadzone zostały motocykle. Gra stworzona jest na silniku Mafii III i wykorzystuje jej mechaniki rozgrywki, w tym m.in. model jazdy i system walki[4].
Mafia Edycja OstatecznaMafia: Edycja ostateczna charakteryzować ma się całkowitym przeprojektowaniem Lost Heaven. Opracowując remake, twórcy inspirowali się budownictwem amerykańskich miast lat 20. i 30. XX wieku, mając na celu oddanie klimatu i estetyki tamtego okresu. W tym celu kilka dzielnic zostało odświeżonych, a inne całkowicie zmieniono. Jako przykład twórcy podają Chinatown, które zostało zmienione tak, żeby pod względem stylistyki i dekoracji bardziej przypominać dzielnicę zamieszkiwaną przez chińskich imigrantów. Przeprojektowano trasy ulic, zmieniając m.in. skrzyżowania, żeby dostosować je do bardziej płynnego modelu jazdy, dodano nowe skróty i alejki. Opierając się na danych zebranych z oryginalnej gry, analizując trasy, jakimi jeździli gracze, wiele budynków i charakterystycznych punktów przeniesiono w inne miejsca, żeby gracze nie jeździli zawsze tą samą trasą[12].


Jestem przekonany, że gdyby Hangar 13 zaczął od mniejszych projektów, nabrał doświadczenia i dostał przede wszystkim więcej czasu na produkcje, to Mafia: Edycja ostateczna mogłaby być naprawdę dobrą grą. A tak, zapowiada nam się niedopracowany średniak z ambicjami na naprawdę niezłą grę.


Mafia: Edycja ostateczna to zbudowany na nowo, kompleksowy remake oryginalnej Mafii, uzupełniony o zaktualizowany skrypt wypełniony nowymi dialogami, rozbudowanymi wątkami fabularnymi i dodatkowymi przerywnikami filmowymi. Pojawią się zupełnie nowe sekwencje i funkcje rozgrywki. Mafia powstanie na tym samym świetnym silniku gry, który napędzał najlepsze w swojej klasie przerywniki filmowe z Mafii III. W grze czekają również inne ulepszenia. 041b061a72


About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...

Members

 • wryan6
 • JoJo
  JoJo
 • Rat
  Rat
 • Macwinhub
  Macwinhub
 • Zs Cracked
  Zs Cracked
bottom of page